בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 27 ביוני 2013

איך בוחרים חברה של עיצוב בנירוסטה?

אחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר היום בתחום עיצוב הפנים הוא הנירוסטה. הנירוסטה היא למעשה מתכת שעמידה לחלוטין בפני חלודה, בעלת מראה כסוף ומבריק ובעל ניחוח עתידני תעשייתי. היא נפוצה מאוד בסגנון העיצוב המודרני שמאופיין בשימוש במתכות, בקווים ישרים ובצבעים קרים. העמידות שלה בפני חלודה הפכה אותה לחומר המוביל במטבחים תעשייתיים אך בשנים האחרונות עושים בה שימוש נרחב גם במטבחים פרטיים כמו גם בחדרי מקלחת. בנוסף מדובר על חומר חזק מאוד וגמיש יחסית כך שניתן לעצב בו דוגמאות שונות ומגוונות ולהטמיע אותו בחומרים נוספים. לפיכך ניתן למצוא היום שילובים רבים של נירוסטה עם חומרים לא שגרתיים דוגמת עץ, זכוכית, אבן ומתכות שונות.

עיצוב בנירוסטה, אפשרויות בלתי מוגבלות


ככל שהעניין של מעצבי פנים בארץ ובעולם גדל יותר ויותר, כך גם עלה ההיצע. לפיכך בעשור האחרון קמו מספר חברות ישראליות שמתמחות בתחום של עיצוב בנירוסטה. כפי שציינו, השימוש העיקרי בחומר זה נעשה באזור המטבח והמקלחת אבל בעיקרון ניתן להשתמש בחומר הזה בכל חדר שהוא בבית או בחלל העסקי שלכם. כיום מתקינים מדרגות ומעקות מנירוסטה, משטחי עבודה, כיורים, מדפים וכן רהיטים שונים לרבות מזנונים, מיטות ועוד.

כאשר מעצבים חלל מגורים או חלל עסקי כגון משרד למשל, חשוב ליצור התאמה בין האלמנטים השונים על מנת שהתחושה הכוללת תהיה זורמת ואחידה. זאת כל עוד לא מדובר על סגנון העיצוב האקלקטי שמורכב למעשה ממספר סגנונות שמשולבים להם יחדיו. אי לכך, גם במידה ומדובר בסגנון כפרי, אין מניעה משימוש בנירוסטה, כל עוד היא משולבת עם חומרים חיים ואורגניים כגון עץ או במבוק.

על מה חשוב להקפיד בבחירת החברה או איש המקצוע?


עיצוב בנירוסטה הוא תחום ענף ומורכב. אי לכך, חשוב לעבוד עם חברה שמתמחה בתחום בו אתם מעוניינים. במידה ואתם מעוניינים להתקין מעקות נירוסטה, פנו לחברה שמתמחה בעיצוב מעקות, במידה ואתם מעוניינים בעיצוב מטבח נירוסטה, גשו לחברה שמתמחה במטבחים.

כך תהיו בטוחים שלא מבצעים ניסיונות על חשבונכם וכי אתם לא הלקוחות הראשונים שמזמינים למשל מזנון מנירוסטה מחברה שמתמחה בעיצוב מעקות.

בטיחות מעל הכל


אחד הדברים החשובים ביותר שיש להקפיד עליהם כאשר בוחרים חברה של עיצוב בנירוסטה או בית מלאכה שעוסק בתחום הוא תווי התקן. מכון התקנים הישראלי הגדיר תקנות מסוימות שחשוב להקפיד עליהן. כך למשל מעקה נירוסטה שנושא תו תקן מבטיח לכם מוצר איכותי ובטוח לשימוש. אל תתפתו להבטחות שווא, במידה והציוד שאתם רוכשים לא נושא תו תקן ישראלי, הבטיחות שלכם ושל המשתמשים במוצר אינה מובטחת.

בנוסף לכך חשוב מאוד לוודא לפני הרכישה כי עם סיום העבודות או מלאכת ההתקנה תקבלו תעודת אחריות הן על המוצר והן עבור ההתקנה. תעודת אחריות מבטיחה לכם שבמידה ויתגלו בעיות בשלב מאוחר יותר, יהיה לכם אל מי לפנות. בהצלחה. 

אין תגובות:

פרסום תגובה