בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 17 בדצמבר 2013

מה חשוב לבדוק כאשר מחפשים מאמן כושר אישי

בשנים האחרונות, המודעות לחשיבותו של אורח חיים פעיל רק הולכת וגוברת. כתוצאה, יותר ויותר אנשים מחליטים לקחת את הגוף שלהם בידיים, ולהתחיל באימוני כושר סדירים. לא קשה למצוא לכך סיבות: החל משיפור המראה החיצוני, דרך שמירה על בריאות הגוף ועד לקבלת הנאה רבה מהאימונים עצמם.
גם אתם רוצים להתחיל. הנה כל מה שחשוב שתדעו על בחירת מאמן כושר, אחת ההחלטות החשובות שתוכלו לעשות עבור הגוף שלכם.

סקירת המקצועיות והניסיון

הנקודה הראשונה שחשוב להדגיש היא שלא כל אדם, חסון ככל שיהיה, יכול להיות מאמן כושר. על מנת להיות מאמן מקצועי, נדרש הוא לעבור הכשרה מקיפה בתחום, במוסדות מובילים דוגמת מכון וינגייט, בית הספר למקצועות הספורט, הג'ימנסיה וכיוצא בזה. מאמן הכושר צריך להיות מסוגל להראות לכם את התעודות הרלוונטיות המעידות על ההכשרה שלו, ולבקש מכם, מן העבר השני, להראות אישורים רפואיים רלוונטיים. מאמן שאינו מקצועי עלול לבצע תרגילים שאינם מותאמים ליכולות הפיזיות של המתאמן, מה שמהווה סכנה של ממש לגוף שלו.
בחירת מאמן כושר צריכה לקחת בחשבון גם את הניסיון המקצועי שלו. ברור שמאמן כושר שסייע לחיטוב גופם של אלפי אנשים יכול לבצע עבודה יעילה יותר מאשר מאמן שזה עתה סיים את ההכשרה שלו: בין השאר, הניסיון מתבטא בהתאמת תוכנית האימון האידיאלית ביותר עבור כל אדם. מצד שני, ברור גם שמחירו של מאמן מנוסה יהיה גבוה יותר. בסופו של דבר, הבחירה בהחלט עשויה להיות איפשהו באמצע.

התכניות המוצעות עבורכם

שיחה עם מאמן הכושר יכולה ללמד אתכם לא מעט עליו. תוכלו לשמוע, בין השאר, על התוכנית של מאמן הכושר לגביכם, שיטת האימון שלו וכן הלאה. כך, בעוד יש מאמני כושר שהמומחיות שלהם היא אימונים קבוצתיים, אחרים יתמקדו בשיטה ספציפית, הנפוצה שבהן היא פילאטיס. לכל בחירה שכזו יש יתרונות משלה, שראוי להתייחס אליהם בעת הבחירה.
היבט חשוב נוסף הוא החבילה שמציע מאמן הכושר עבורכם. ישנם מסלולים עמוסים וארוכי טווח, שנועדו לגרום לתוצאות מרשימות במיוחד, ולעומתם כאלה מחייבים פחות, שנועדו לשמור על הכושר, אך לא בהכרח להביא לשינויים דרסטיים מדי במבנה הגוף. כמו כן, גם משכו של כל אימון נתון לשינוי, ונקבע על פי היעדים והרצונות. יש לכך, מיותר לציין, השפעה על המחיר.

תמיד אפשר לעשות אימון ניסיון

נקודה חשובה נוספת היא שבחירת מאמן כושר אינה חתונה קתולית, ותמיד ניתן לשנות את ההחלטה לאחר מספר אימונים. במידה ורואים כי התקשורת עם המאמן רחוקה מלהיות אידיאלית, וכאשר ההסברים שלו אינם ברורים מספיק, ייתכן שרצוי לנסות את מזלכם אצל איש מקצוע אחר. התחושות האישיות שלכם לגבי יעילות האימון יכולות להיכנס כאן לתמונה גם כן.

שאלת הזמינות

כאשר אתם בוחרים מאמן כושר, אתם רוצים שהוא יהיה שם בשבילכם כאשר אתם זקוקים לו. מאמן עמוס מדי, שנאלץ לבטל אימונים פעם אחר פעם, עלול לפגוע בתוצאות המושגות דרכו במידה ניכרת. לכן, בדקו את ההתחייבות של מאמן הכושר לגביכם, וחפשו אחר ההתאמה האידיאלית בין לוח הזמנים שלכם לשלו.

אין תגובות:

פרסום תגובה