בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 11 ביוני 2014

יש לך כסף נזיל להשקיע? קבל טיפים לבחירת בית ההשקעות הנכון עבורך

אם יש לכם כסף פנוי זה יהיה חטא לתת לו לשכב ללא מעש. כסף, ממש כמו אנרגיה, נמצא תמיד בזרימה, או שהוא נע קדימה או שהוא נע אחורה, אך למשך זמן, אם ישאר במקום סטטי הוא לא ישאר, וככל הנראה ערכו ילך ויפחת.
הפתרון הנגיש, הבסיסי והמוכר ביותר הוא הפקדה של הכסף לפקדון של הבנק, אלא שהתשואה שאותה תקבלו בגין הכסף שתפקידו בפיקדון של הבנק תהיה זניחה ותגרד את תקרת האחוז האחד לכל היותר. זאת לא תשואה מוחשית והיא אפילו לא תצליח לשמור על הכסף מפני האנפלציה הקטנה ביותר.
אם אתם רוצים להפיק תשואה גבוהה מזו בגין הכסף שלכם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת תהיה באמצעות ניהול תיקי השקעות מקצועי, שיעשה בידי מנהל מנוסה בעל רשיון. עדיף שמאחורי מנהל ההשקעות יהיה בית השקעות גדול ומבוסס שיוכל לספק לו את הכלים, התמיכה והמשאבים הנדרשים לטובת התפוקה המקסימלית שאליה ניתן להגיע.
בחירה של בית השקעות
ניהול תיקי השקעות מתבצע באופן המוסדר והמקצועי ביותר במסגרת בתי השקעות וזה אכן המקום שאליו הולכים אנשים שמעוניינים להגדיל את הכסף שעומד לרשותם.
יש לא מעט בתי השקעות בארץ וגם מספר מכובד של בתי השקעות מובילים, אבל בהינתן מבחר רב הבחירה יכולה להיות לא פשוטה. אז איך נדע בידי מי נוכל להפקיד את משימת ניהול תיקי השקעות החשובה? הנה כמה טיפים שיסיעו לכם לבחור.

  • דמי ניהול- אנחנו כל הזמן שומעים את עניין דמי הניהול, אלא שבפועל רוב בתי ההשקעות לוקחים את אותו השיעור. זיכרו שהמטרה שלכם היא להפיק את מקסימום התשואה מהכסף שלכם. בשביל שיוכל לעבוד למען הכסף חייב מנהל ההשקעות להתפרנס בעצמו ודמי הניהול הם מקור הפרנסה היחיד שלו במסגרת המקצוע שלו, כך שזה לא באמת כל כך נורא. אם זה יבטיח תשואה מכובדת, למה לא לשלם את הגמול הראוי?
  • ביצועי עבר. אין לנו יכולת אמיתית לחזות את העתיד, אבל הרבה פעמים העבר יכול להעיד לא מעט על העתיד לבוא. מתוך ביצועי העבר ניתן ללמוד על אסטרטגיית ההשקעה, אופן הניהול ומידת ההצלחה של מנהל ההשקעות. אם אתם רוצים לקבל תמונת מצב של מה שהיה עד כה תוכלו לבקש מבית ההשקעות נתונים על פעילות השנים הקודמות. הוא ישמח לספק לכם את המידע הנדרש.
  • המלצות. כמובן שאם יש סביבכם מכרים שמשקיעים ועובדים עם בית השקעות כזה או אחר כדאי יהיה לקבל המלצות מחברים. לא רק על גובה התשואה אלא על אופן ההתנהלות כולו. בית השקעות אחראי על הכסף שלנו, ולכן חשוב מאד שתהיה מידה רבה של הבנה בין המשקיע למנהל הכספים שלו לשיתוף פעולה פורה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה