בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 9 ביוני 2014

חיפוש מוסך מקצועי ואמין

תחזוקה של רכב היא אחד הדברים החשובים ביותר עבור קיומו, והאופן שבו אנחנו מתחזקים את הרכב שלנו מושפע באופן ישיר מהמוסך המטפל בנו.
כל בעל רכב צריך להכיר לפחות מוסך אחד שיטפל ברכבו באופן שוטף. מוסך שיכיר את מצבו של הרכב, שיוכל לספק לו את חלקי החילוף הנדרשים ושיוכל לערוב לתקינותו.
חשיבותו של מוסך מקצועי ואמין היא גבוהה לא רק במהלך השימוש ברכב עצמו, אלא בנקודת הרכישה והמכירה עצמן.
לקנות רכב בדרך הקלה ביותר
לשוק רכבי היד שניה יש הרבה מאד קונים, אבל מעט מאד וודאות. בשונה מרכישה הישר מין היצרן, אז הרכב חדש והיצרן מספק גם אחריות בגינו, כאשר אנחנו רוכשים רכב מבעלות קודמת, אנחנו נכנסים למצב משמעותי מאד של חוסר וודאות.
מציאת מוסך אמין ומקצועי שיתן חוות דעתו על הרכב היא הכרחית, משום שלנו אין את הכלים המקצועיים לבחון את הרכב לעומק. זה שהרכב נראה במצב טוב אין הדבר אומר שהוא אכן במצב טוב. למעשה לצד הפן האסתטי שלו, חשוב מזה, ישנו הפן המכני של הרכב, אותו יכול לבדוק רק מוסך מקצועי ומוסמך, כזה שיש לו את הציוד הנדרש לבדיקת הרכב, במיוחד כאשר מדובר על רכבים חדשים יחסית.
אלטרנטיבות רכישה
רכישה של רכב יד שניה בשוק הפרטי היא באמת סיפור לא פשוט, ומי שכבר עבר את העניין יודע כמה זה לא קל, לא עבור הקונה ולא עבור המוכר.
במיוחד אם אתם מתכננים לשדרג את הרכב הפרטי, האפשרות המומלצת ביותר עבורכם תהיה טרייד אין.
טרייד אין, כשמה כן היא עסקת חבילה המאפשרת לבצע החלפה בין הרכב הישן לרכב חדש מבלי לעבור את התהליך המטיש של רכישת רכב מהשוק הפרטי.
איך זה עובד?
במסגרת שירות הטרייד אין, אנחנו מפקידים את הרכב הקודם שלנו ולוקחים רכב חדש, כל זה נעשה במקום אחד בתוך זמן קצוב, מבלי שנצטרך לחפש מוכרים, קונים, לעשות בדיקות, למצוא מוסכים, ללכת, לבוא ולאבד זמן יקר ולא מעט כסף.
טרייד אין זה one stop shop שמאפשרת בנקודה אחת לעשות הכל, ועוד עם רווח.
אחת החולות הרעות של מסחר בשוק היד שניה הוא אובדן הכסף שסופגים מוכרי הרכבים. כמעט תמיד מחיר המכירה הסופי יהיה נמוך ממחיר המחירון כפי שהוא מפורסם. במסגרת שירות הטרייד אין, לא יהיה מצב כזה. אתם תקבלו את מחיר המחירון בגין רכב שמצבו טוב, כך שלא תצטרכו לאבד לא זמן ולא כסף.

יתרון נוסף של שירות טרייד אין אותו לא תוכלו לקבל בסגרת רכישה של רכב מיד שניה הוא אחריות על הרכב, כך שאתם מקבלים למעשה שקיפות מלאה והפתעות אינן צפויות. גם אם תגיע הפתעה לא נעימה, חברת הרכב תגבה אתכם באופן מוחלט במסגרת האחריות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה