בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 10 ביולי 2016

איך בונים חניה מקורה?


מרבית האנשים אשר יש להם בית פרטי מעדיפים להקצות חלק מהשטח הריק שלצד המבנה עבור חנייה פרטית. חלק זה יכול להיות מחובר למבנה של הבית וכן הוא יכול להיות חלק שעומד בנפרד, כשבינו לבין מבנה הבית מחבר שביל הליכה קצר.
האפשרות לבנות חנייה מקורה יכולה לבוא לידי ביטוי במספר צורות. במאמר זה נסקור חלק מהן ונסביר מה היתרונות של כל אחת מהשיטות המוצגות כאן. חשוב לומר שני דברים כבר בהתחלה, ראשית, ניתן לבצע קירוי לחניה גם לאחר שנכנסים למבנה, כלומר מבחינת סדר עדיפויות הרי שזה לא הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו, מה שכן, מן הסתם מבחינת נוחות עדיף ליצור קירוי לחניה לפני שנכנסים להתגורר במבנה ולא לחכות עם זה. שנית, במידה ומחליטים על אפשרות מסוימת של קירוי, אפשר לשנות אותה בהמשך, זה תלוי כמובן בסוג הקירוי. 

אילו סוגים של חניה מקורה קיימים וכיצד בונים אותם


קירוי מלבנים - מדובר על קירוי רגיל, כמין יצירה של מבנה נוסף ליד הבית. זה יכול להיות מאבנים ירושלמיות או מאבנים אחרות. היתרון שמדובר על קירוי חזק, בזמן סערה אין חשש שיקרה משהו לחנייה או לרכב. לעומת זאת, צריך לזכור שחנייה מקורה כזו לא ניתן לשנות אלא בהריסה מוחלטת שלה, וכן בחורף, ייתכן שנספוג רטיבות והצפות.

קירוי מאלומיניום – מדובר בחנייה מקורה מאוד פופולארית בישראל. חנייה אשר עומדת על ארבע מוטות, שהתקרה היא משכבות של אלומיניום. היא מאוד פופולארית ואהובה מאחר וקל מאוד להתקין אותה, היא יחסית זולה, אלומיניום הוא חומר עמיד וחזק שיכול להחזיק מעמד בכל תנאי מזג אוויר, ניתן לעצב את החנייה בצורות שונות, וכן הוא מעניק למבנה חזות ייחודי, חשוב מאוד לבחור חברה אמינה בתחום כמו פנלאלום כדי להבטיח שהחניה לא תקרוס.

קירוי מעץ – בדומה לחנייה מקורה מאלומיניום, אנחנו יכולים למצוא חנייה מקורה מעץ. מדובר על מוטות עץ שיוצרים תקרה מעל החנייה. מצד אחד מדובר על חנייה מעוצבת ויפה, כזו שמעניקה תחושה כפרית, מצד שני, עץ הוא לא חומר עמיד כמו אלומיניום, בתנאי מזג אוויר שונים, בגלל הגשם והלחות, הוא עלול להיהרס, כמו כן, יש לצבוע את המוטות מעת לעת מאחר והצבע הוא שלא להישמר.

קירוי נייד – מדובר על קירוי מבד שניתן להרכיב סביב הרכב. מדובר על פתרון פשוט וזול, אך הוא לא עמיד וחזק כמו אלומיניום ואפילו לא כמו עץ, וכן הוא פוגע בעיצוב של המקום.

אין תגובות:

פרסום תגובה