בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 27 באוגוסט 2017

מדוע חשוב לבחור שירותי הדברה מוסמכים

היום בניגוד לעבר, הרבה יותר קל למצוא מדבירים ושירותי הדברה לבית, למשרד או לבניין. אם בעבר היינו צריכים לפתוח ספר טלפונים ולחפש או לברר המלצות אצל אנשי מקצוע בתחומים שונים, בני משפחה וחברים, היום אנחנו יכולים לפתוח את האינטרנט, ולחפש שם שירותי הדברה ומדבירים שיכולים להתאים לנו. אך אין זה מספיק. אנחנו לא יכולים לחפש שירותי הדברה רגילים, אנחנו לא יכולים לבחור כל בעל מקצוע שמציג את עצמו כמדביר. אנחנו חייבים לעבוד אך ורק עם שירותי הדברה מוסמכים. כאלה שיש להם רישיון לעסוק בתחום וכאלה שמתמחים בעבודות הדברה מסוגים שונים. אנחנו לא יכולים לעבוד עם מדבירים שאין להם ידע וניסיון בתחום.

ברמת העיקרון, בשביל להיות מדביר בישראל, צריך רישיון. מאחר ומדובר בעבודה עם חומרים מסוכנים, לא כל אחד יכול להיות מדביר. בשביל לקבל רישיון צריך ללמוד את התחום וצריך להכיר את החומרים השונים וכיצד משתמשים בהם.

בשביל להעניק שירותי הדברה מוסמכים הרי לא מספיק רק ברישיון. צריך ללמוד את התחום היטב, צריך להתנסות ולהתמחות בו. כמו כן, צריך לעבור הכשרות שונות בתחום במהלך השנים. בין אם מדובר בהכשרות שעוסקות בחומרים, מכשירים ועוד.

לנו, כלקוחות, נכון יותר לעבוד עם אנשים שמעניקים שירותי הדברה מוסמכים, שכן אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שהגורם אשר עובד אצלנו מספק לנו את כל הידע הנדרש בתחום, יתרה מזו, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו מקבלים את כל מה שנדרש מבחינה טכנית ומעשית. אנחנו יכולים להיות בטוחים שהעבודה נפתרת על הצד הטוב ביותר ושנעשה שימוש בחומרים איכותיים.

שירותי הדברה מוסמכים צריכים לכלול הכנה לעבודה בצורה מסודרת במקום, שימוש בחומרים תקינים, פיזור חומרים במקומות מסומנים והכרחיים, וכמו כן שימוש במכשירים ברמה הגבוהה ביותר. לאחר העבודה, על המדביר לספק ללקוח את כל המידע על העבודה שהוא ביצע, אחריות מלאה, וכן הוראות כיצד לפעול, מתי ניתן להיכנס בחזרה למבנה, מה מותר ומה אסור לעשות. אלו שירותי הדברה מוסמכים על פי הספר, כך שיהיה ניתן להשתמש במקום שוב ובצורה נקייה.

. .

אין תגובות:

פרסום תגובה