בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 15 באוגוסט 2017

סיוד גגות פעם בשנה והגג שלכם יבש כל השנה

סיוד גגות היא פעולה שצריך לבצע פעם בשנה. אבל איך מסיידים גגות ישנם? מתי חשוב לסייד את הגג? וכיצד מוצאים את איש המקצוע הנכון לסיוד  הגג? כל התשובות בהמשך.


סיוד הגג - מידע כללי

סיוד גגות בבית חדש או ישן הינו הכרחי וזאת משום שהסיוד מסייע למניעת רטיבות במקרים של גשם, או כניסה של חום אל הבית בימים של מזג אוויר חם במיוחד. גגות שדולפים יכולים להסב למבנה נזקים גבוהים כמו גם קרני שמש לוהטות, ולכן חשוב שהגג במבנה יהיה אטום ומסויד.
סיוד גגות נועד ליישום לאחר פעולת איטום הגג בזפת והוא שומר על הזפת שלא תינזק מפגעי מזג האוויר. בנוסף, סיוד גגות טוב מונע פיצוצים בשכבת הזפת, הוא מונע סתימות של מעברי מים, והוא עוזר לקרר את הבית בימים חמים.

מתי צריך לסייד את הגג?

את הגג חייבים לסייד לאחר בפעולת איטום הגג בזפת, כאשר את פעולת הסיוד מבצעים בכל שנה וחשוב לבצע אותו כבר מחודשי פסח החודשים בהם מזג האוויר מתחמם. בנוסף חשוב לסייד את הגגות קרוב לחודשי פסח משום שהגשם פוגע בסיוד בתקופת החורף, ולכן עונת האביב היא עונה מעולה לחידוש הסיוד.

איך מסיידים גגות?

סיוד גגות מתבצע על ידי מריחת צבע סיד על הגג ועם חומר אקרילי מיוחד שתורם לחיזוק הגג המעורבב עם הסיד. את הסיוד חשוב שיבצעו אנשי המקצוע שיודעים כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, וכיצד להבטיח שהגג יהיה אטום ומסויד.

אז כיצד בוחרים חברה טובה לסיוד הגג?

על מנת לשמור על גג תקין ואטום חשוב לבחור חברה המתמחה בסיוד גגות. חברה כזאת תסייע את הגג עם כלל החומרים הנכונים, היא תיתן לכם אחריות של 5 שנים על סיוד הזז והיא תגיע אחת לשנה לאטום ולסייד את גג המבנה שבו אתם גרים.

חשוב לברר בבחירת החברה כי היא בעלת ניסיון, אנשי מקצוע מיומנים, וכי היא יכולה לסייד לכם את הגג במחיר המשתלם ביותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה